O firmie

Opakowania drewniane Franciszek Węgrzynowski jest firmą rodzinną, z ponad 25 letnim doświadczeniem w produkcji opakowań z drewna łuszczonego.

Firma swoją działalność rozpoczęła od produkcji skrzynek, rozszerzając ją o łubianki a w późniejszym czasie o szalki i tacki z drewna.

Naszym celem jest produkcja opakowań najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były wytrzymałe i estetycznie wykonane. To dzięki jakość naszych produktów zaufało nam tak wiele firm z całej Europy.

Opakowania produkowane są z jasnego drewna osikowego i topolowego. Produkujemy je pod wymiar, istnieje również możliwość zafarbowania (tabela kolorów). Oferujemy szeroką gamę dodatków do łubianek i opakowań: wyłożenie materiałem, folią czy papierem, możliwość nadruku lub wypalenia logo albo tekstu czy ozdobne zawieszki.

Realizujemy najbardziej nietypowe zmówienia. Produkcja łubianek rozpoczyna się od dostarczanego nam specjalnie wyselekcjonowanego drewna. Następnie drewno podlega procesowi łuszczenia, a z uzyskanej łuszczki wyplatamy łubianki bądź produkujemy szalki lub tacki.

Szczególnie dbając o jakość na każdym etapie produkcji. Opakowania są zawsze suche, i odpowiednio zapakowane do transportu, według życzenia klienta.

Nasza firma posiada certyfikat FSC® FSC-C136607 świadczący o prowadzeniu przez nas racjonalnej gospodarki drewnem oraz stanowi gwarancję jego legalnego pochodzenia.

Nasze produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny
B-BŻ-0671-0298/18/C Świadectwo ważne do: 2022-02-03.

Przeprowadzamy również dodatkowe badania, pod kątem kontaktu z żywnością naszych opakowań.

Kontakt

Opakowania Drewniane
Franciszek Węgrzynowski

tel +48 502 371 727

tel +48 24 285 28 26

email biuro@lubianki.pl